Milan Mazurek o Harabinovi v Bánovciach nad Bebravou – Milan Videopublished: 2019-02-09 11:37:20

„KTOKOĽVEK SI VÁŽI MOJU POLITICKÚ PRÁCU, NEBUDE VOLIŤ HARABINA!

Zverejňujem celý svoj prejav z Bánoviec nad Bebravou, kde som zhrnul aktuálnu politickú situáciu, týkajúcu sa prezidentských volieb a jasne vysvetlil svoj postoj k Štefanovi Harabinovi.“

Watch the original Milan Video here

Some local news is curated - Original might have been posted at a different date/ time! Click the source link for details.

35 Comments - Write a Comment

 1. To je výplach. 4 minúty a dosť. Čauko

  Reply
 2. Tu OBČANIA o ŠEVČOVIČOVI //INFORMAČNÁ VOJNA 31.1.2019//–sa ZABAVTE PEKNÝ VÍKEND ŽELÁM

  Reply
 3. Aj k nám mali prísť ale vedenie dostalo pokyn stop inak vám stopneme eurofondy

  Reply
 4. Chlapci, chlapci, nechce sa mi veriť, že po debakli v BB, kde ste mohli dokázať aki ste super, si naivne myslíte, ze máte šancu v celoslovenskom meradle. Tieto mazurekove reči by som pochopil pred druhým kolom medzi Kotleba/Harabin,.Teraz ste si len nasrali do úst a spôsobili pád ďalších preferencií strany. Mimochodom všetky ohovárania Harabin vyvrátil, treba sledovať aj iné dianie a nie rozbíjať Slovensku jednotu. Svätopluk sa musí v hrobe točiť ako ventilátor!

  Reply
 5. Je mi z tohoto prejavu dosť nanič….že pronárodné sily nevedia nájsť spoločnú reč…toto je naša snáď posledná príležitosť . Pri všetkej úcte, pán Kotleba, ste inteligentný muž, ale bolo by na mieste mať trocha sebareflexie. Ak by ste ju mali, vedeli by ste, že prezidentské voľby nevyhráte a teda by ste sa do volieb nehlásili….len rozdelujete ľudí, odoberáte hlasy…na tom nič národné nevidím…

  Reply
 6. Milan,takto by si mal rozprávať o Harabinovi v jeho prítomnosti,aby ti to mohol vysvetliť.Týmto si režeš konár.Marian na prezidenta nemá.Rozbíjaš jedinú dobrú alternatívu pre Slovensko.LSNS budem voliť do parlamentu,tam máte šancu,pokiaľ si ju nezničíte takýmito vyjadreniami.Zamysli sa.

  Reply
 7. Za prezidenta volíme Harabína, do EuroHovnie kandidátku ĽSNS…

  Reply
 8. Som Váš volič. Je mi ale jasné, že Kotleba nemá šancu v prezidentských voľbách uspieť. Ak vyhrá Ševčovič, alebo Mistrík, ľudia Vám to budú dávať za vinu a stratíte voličov. Treba sa sústrediť na parlamentné voľby a voľby do EU. A takto to vidí veľa ľudí.

  Reply
 9. Ej, ale ste schytali, ako tak čítam príspevky podo mnou. Toto s Harabinom vám sakra nevyšlo. To čo vás napadlo??? Prepáčte, ale Kotleba ako prezident ani náhodou. Harabín vás dá do laty jedného po druhom. Týmto ste moje sympatie hodne stratili a ako tak čítam príspevky, nie som sám. Ak máte rozum, Kotleba sa vzdá v prospech Harabina. Ináč je to začiatok vašeho konca. A len a len z vašej hlúposti.

  Reply
 10. Vzdy som Vas p. Mazurek povazoval za retora,ktory nema v parlamente konkurenciu. To dokazujete aj v tomto prispevku. Zial trochu sa mylite a aj vy mate kratku pamat. Asi ste uz zabudli, koli comu p.Kotlebu hadzali po zemi. Som vas volic,ale tymto co hovorite, ste ma velmi sklamali. Aj tomu najvacsiemu hlupakovi musi byt jasne, ze p. Kotleba nema sancu dostat sa do druheho kola. A miesto toho,aby sta sa snazili spajat proslovenske sily, vy robite pravy opak s razanciou sorosovskych slniecok, rozbijate pronarodne orientovane sily.
  Nechapem jednej veci, a sice,koho budem volit do buducich parlamentnych volieb, ked vy vlastnu stranu trhate na cucky. Kto vlastne bude lidrom strany, ked vy s p. Uhrikom idete do eu-chlieva, p.Kotleba za prezidenta, to bude viest stranu, pri vsetkej ucte, p.Kecskes, alebo p. Krupa?

  Reply
 11. Mas pravdu Milan LSNS je jedina opozicia voci dnesnemu svinstvu co sa u nas kazdodenne robi … Verim vam! Jedine sa bojim ze ked sa jedneho dna dostanete do vlady kapitalsionisti nas zrovnaju ako Srbsko … Strasne ma serie ako sme to dobacovali na Slovensku Ja tiez som bol viac menej nuteny odcestovat Makal som na anglosasov ako taky otrok no u nas by som bol taky isty otrok ale ze haliere Konecne posledny rok to mam lepsie ale dnes som hore a zajtra dole Na zapade byt Slovan neznamena nic Zajtra mozem byt opat kde som bol na zaciatku Mam rodinu malu dcerku nic mi ine neostava len kym sa to u nas nezmeni byt tuna Nestazujem sa ale domov je domov! Neskutocne rad by som sa vratil Budem vas volit a ako pisem verim vam Drzte sa!!

  Reply
 12. Vieme že SevcovicLajcak Mistrik Caputova na cele s Kiskom z su zapredanci

  Reply
 13. Som váš volič, a vidím že otrepanú legendu o troch prútoch, vôbec neberiete ani po stáročiach ignorácie na vedomie a tak aj skončite a smutné že celé Slovensko tiež. Je viac ako 1 000 000% isté ak vy Švec a Harabin sa nedohodnete, bude tu prezidentom ten Kiskov klon Mistrik alebo Ševčovič a to tu už bude zabetónované na furt. Určite by ste pri Harabinovi do parlamentných volieb získali viac ako pri Mistríkovi a Ševčovičovi… pri týchto môžete byť len kriminalizovaní. A o Harabinovi a jeho pôsobení v Mečiarovej a Ficovej vláde by sa dalo ešte polemizovať a tiež o Mečiarovi, o ktorom to nieje všetko tak ako to namaľoval zločinec Dzurinda a jeho pohrobkovia. Spamätajte sa a urobte spoločnú dohodu, lebo najväčšiu zásluhu že Slovensko pôjde do totálnej skazy, budete mať teraz vy páni z ĽSNS. Ani jeden z vás troch kandidátov nebude mať šancu dostať sa bez vašej dohody a výzvy k voličom do úradu hlavy štátu a to bude ortieľ tak ako váš aj celého Slovenska zavŕšený. Ak toto tak nevidíte, zložte si ružové okuliare!!! A všetká snaha podporovať vás doteraz bola zbytočná!!! Spaľujete jedinečnú šancu posunuť sa ďalej!!!

  Reply
 14. Po-ral si to Mazurek, ak máte len troch zdravého rozumu, viete, že Kotlebu ľudia nezvolia.A ja sledujem aj Vás, aj p Harabina.A p.Harabin na Vás krivého slova nikdy nepovedal.V skôr Vás zastáva aj v debatch na imfovojne.Týmto vystúpením, kde ste naňho nakydal sa stane prezident Sevcovic alebo Mistrik.Pekne reči, ale logika a zdravý sedliacky rozum žiadny.A, čo je najhoršie týmto vystúpením ste stratili aj veľa voličov do EU parlamentu.

  Reply
 15. To čo má znamenať, Kotleba prečo si ho nechal rozprávať to čo?? On je kandidát alebo ty

  Reply
 16. pekne klameš Milanko….o Harabinovi samé drísty a lži ani základ si nevieš overiť hlavne že kydáš, čudné správanie pred voľbami v ktorých ide o príliš veľa….dobre viete že Kotlebu za prezidenta nechcú ani jeho voliči (asi len tí ""skalní") takže treba rozbiť poslednú šancu na ako takú záchranu SR, zatlieskajte si… ale toto sa vám vráti minimálne v percentách

  Reply
 17. Ak sa stane Harabín prezidentom u mnohých jeho voličov príde časom k rovnakému sklamaniu ako prišlo u voličov dobrého anjela. Harabín je vysoko inteligentný človek a vie kde a ako získať plusové body. Ide do Infovojny aby vyzeral že nemá s nikým problém, v jednom videu sa nenápadne mihne biblia aby bolo jasné že je kresťansky založený, v ďalšom videu si oblečie višivanku (kroj) aby vzbudil dojem slovenského národovca. Harabín je skvelý manipulátor, skvelý rečník. Viackrát som ho prichytil pri tom ako vykladá zákon podľa toho ako je naklonená verejná mienka. Vysvetlím čo robí. Predstavme si že človek kráča krížom cez nejaký sad a spadne mu na hlavu konár. Ak je verejná mienka na strane postihnutého tak tvrdí že na vine je majiteľ sadu lebo sad nebol oplotený ani inak nebolo upozornené na nebezpečenstvo lámania sa konárov. Ak je verejná mienka na strane majiteľa sadu tak tvrdí že majiteľ sadu je nevinný pretože tam boli tabuľky súkromný pozemok a dotyčný tam nemal čo hľadať. Nejak vám zabudne povedať že na tých tabuľkách nebolo napísané vstup zakázaný. Lebo tabuľka súkromný pozemok nemusí automaticky znamenať zákaz vstupu. Takto manipuluje s tými ktorí žerú každé jeho slovo ako slovo Božie. Harabín dokonale ovláda paragrafy a preto vie paragraf ohnúť na tú stranu na ktorú potrebuje aby si získal potlesk plebsu.
  Každého koho môj názor pobúril natoľko že bude mať potrebu mi poriadne naložiť by som poprosil aby schladil hlavu a vyjadril sa tak po dvoch rokoch úradovania Harabína v prezidentskom kresle. Dúfam že Harabín vyhrá už len preto aby sa národ slovenský opäť presvedčil aký je sprostý a ako sa dá opiť rožkom podobne ako to bolo v prípade dobrého anjela ktorý sa tiež pre mnohých javil ako spása Slovenska.

  Reply
 18. velakrat hovorite pravdu,ale tentoraz nie ,preco???? namiesto toho ,aby ste hladali cesty ako sa spojit s narodne orientovanymi subjektami ,este viac sa vzdalujete,skoda

  Reply
 19. Chlapci zobuďte sa …. ak chcete ostať v parlamente ,….p.Kotleba nemôže byť prezidentom SK na to nedozrel a ON to dobre vie! ….. tak načo ten cirkus …… je od Vás nesierozne ohovárať p.Harabína – týmto postojom si budte istí, že Vaše preferencie pôjdu dole ….a Vaša strana pôjde do zabudnutia …. p.Mazurek kecy kecy kecy …. bol by z Vás dobrý športový komentátor .

  Reply
 20. Ja vám doprajem (všetkým čo sa zastávate HaRabína) aby vyhral voľby. Aby bol prezidentom. Aby ste za tie dva roky vytriezveli (kým budú parlamentné voľby).
  Všetci, čo tu píšete, že nebudete voliť LSNS lebo nepodporí HaRabína ste HLUPÁCI AKÝM NENI ROVNO.
  Zapíšte si to za uchále!!! Ten kto robí pro-Izraelskú politiku nikdy nemôže byť národný kandidát.
  Ten, kto vyhlasuje, že Izrael má najlepšie súdnictvo na svete!!!! Chápete to, že teroristický štát s fašistickými zákonmi má najlepšie súdnictvo, môže povedať iba zhovadilý človek, ktorý nemá v sebe kúska cti a morálky. Harabín už najnovšie vychvaľuje aj Lisabonskú zmluvu. Nestačil vám zradca Danko? Akú mal rétoriku pred voľbami? Hovorím vám spamätajte sa kým je čas.
  Som rád, že LSNS má reálny a triezvy pohľad na vec a volil som dobre pred dvomi rokmi. A budem voliť zase.

  Reply
 21. Už to pochopte že LSNS je biely konik SAS !!!! lebo keby kotlebovi zalezalo na Slovensku nerozbil by aku taku integritu alternative

  Reply
 22. Milan a toto je typicka ta jesitnot a egoizmus, naco hladat spolocne body, ist za spolocnym cielom ked sa mozeme dohadovat na kravinach. Vies ze Kotlebu nezvolia nikdy za ziadnych okolnosti, ale nie, dame ho ako kandidata, srat na to ze harabin je ovela schodnejsi, lebo bol vo vlade s ficom, lebo sa slo do EU, a co? Ty si jasnovidec? Harabin je ekonom? Hovoris velmi ciernobielo to je zle, to je zle ale ono to neni len cierno biele, aj EU nebola uplne zly napad. Za to zdrazovanei mozu do obrovskej miery slovaci, oni sefuju retazcom, oni si dovoplia davat velke ceny aby mali velke premie, sami seba zdierame, nie len EU.
  A tak aby sme si zahryzli do jazyka a preglgli kvoli vyssim cielom, nie my sa budeme delit a dame za prezidenta Mistrika alebo toho Sefcovica ci ako sa vola. To uz dokazate aky ste naradoni, Kvoli nejakym nezhodam a doslova picovinam sa budete dohadovat. Blahozelam, uz sa tesim ako bude daky ten slizky had v palaci, hlavne ze vy ste boli zas zasadovy. Ste v politike a v politike trtbe kalkulovat, spekulovat, vyjednavat, vidiet za rok a prinasat obete, neda sa to, neda sa byt uplne otvoreny a priamociary. Nepriatelia to vedia, vladnu tam najlespi z najlespich, neriatel je silny a tomuto sa mule len smiat. takychto vzdy porazia. Vadi ti sorosov kandidat, mimovladky.. soros je v tom co robi najespi na svete a ty proti nemu ides takto tupo, vela stastia.

  Reply
 23. Tak ako tu pise vacsina..Mazurek ukludni sa a prestan trepat blbosti. Slovensko voli za prezidenta Harabina a Vas do parlamentu.
  Harabin je ten pravy kandidat a mali by ste ho podporit a nie triestit narodne hlasy! Zbytocne triestite narodne hlasy a nahravate slnieckarom. Ak nebude zvoleny za prezidenta narodny kandidat je to len a len VAsa vina a volici Vam to nezabudnu. PRETO HARABIN ZA PREZIDENTA A KOTLEBA ZA PREMIERA!

  Reply
 24. Jeden z najhorších prejavov vôbec, pokiaľ Vám vadí viac Harabin ako Mistrík či Čaputova alebo nebodaj posledný križiak či maďarsky kandidát Béla ,tak som z vás sklamaný !!!
  ĽsNS má koľko, 11členov??
  A predsa,hovno zmôžu!
  Dr.Harabin bol sám a čakali ste zázraky ? …Treba z mierov používať pýchu už ak ste jej vlastníkom .

  Reply
 25. Dobre. Vypočul som si vystúpenie pána Mazureka. Pozorne som to počúval a dávam mu za pravdu. Okomentoval kandidáta na prezidenta SR pána Harabína. Férové by to bolo ale v tedy,
  ak by to bolo v prítomnosti Harabína tzn.vs. Mazurek. Takéto postoje jedného, alebo druhého je predvolebná kampaň. Je elementárnou slušnosťou, aby pri týchto útočných prehláseniach boli obidve strany Mazureka vs. Harabín.

  Reply
 26. Chlapci oveľa viac sympatií a teda hlasov, by ste získali,
  keby ste namiesto takýchto "Mazurekovských" monológov, vyjadrili podporu Harabinovi,
  ako jedinému nezávislému kandidátovi na prezidenta, ktorý by doma zjednocoval slovákov a v zahraničnej politike vytváral podmienky na politiku, ktorá podporuje slovenské záujmy, ak by teda bol zvolený.
  Uvedomte si, že toto nieje hra na "dobrých" skinheadov a "zlých" asociálov, právny štát je v rozklade a proces beží ďalej…

  Reply
 27. A este doplnim, dobre chcete byt absolutne zasadovi, treba sa dohadat kto na najnarodnejsi, eu zle, nato zle, euro zle, vsetko zle, vsetko prec. Tymto nikdy neziskate viac, ostanete v kute ako uplakana ortodoxna strana s 5%.To co chcete sa da viac zaobalit a prihodit nejaku omacku, v tom je ta politika. Nehovorte potom ale ze vy ste jedini spravni ze sa obetujete pre narod, keby ste sa obetovali viete prinasat kompromisy. taktio ste len grupa egoistov co si metria kto ma vacsi pipik.

  Reply
 28. Toto je zatial to najhorsie co LSNS vypustilo do sveta. Ohovaracky a klamstva … Mazurek sa zacina podobat na matovica! Spamatajte sa pokial nie je neskoro!!!!

  Reply
 29. Za tento prejav by sa mal Mazúrek ospravedlniť, povedal tam kopec neprávd. Dá sa s ním súhlasiť, že Kotleba sa občiansky angažoval v minulosti a bojoval verejne za nejaké myšlienky.

  Reply
 30. Mazurek….si náš vodca …za všetkých skýnov a ……na hrad

  Reply
 31. Chcel som vás voliť,ale potom čo ste teraz natrepali,tak môj hlás vám už nedám.Ak pán Harabin padne,tak iba proti vašej sprostosti.Ďakujem,ale už dosť !!!

  Reply
 32. Pán Mazurek, v Česku stojí chlieb 60-70 CZK. Keď stál chlieb 2 koruny, zarábali sme 1200 korún,my ženy. Toto ste totálne prehnal, nemáte na p. Harabina, hanbite sa. A to som Vám fandila

  Reply

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.